Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@gaz-serwis.com.pl

+48 500 156 345

Logo serwisu.

Centrum Serwisowo Instalacyjne

Piece gazowe
- dla ciepła twojego domu

FAQ

FAQ

Rozmiar tekstu

A

A

A

Jakim paliwem jest Gaz?
Gaz należy do grupy tak zwanych konwencjonalnych paliw energetycznych. Cieszy się on dość dużą popularnością wśród prywatnych inwestorów. W domach jednorodzinnych gaz wykorzystuje się do ogrzewania budynku oraz c.w.u., a także - i to w największej mierze w kuchennych płytach grzewczych. Gazowa instalacja grzewcza może mieć dwie formy wynikające z postaci dostarczanego gazu. Pierwsza to LPG - gaz płynny, który magazynuje się w zbiorniku umieszczonym na zewnątrz budynku. Choć jest to drogi sposób ogrzewania to raczej nie sprawia większych trudności w obsłudze. Druga to gaz ziemny - ten sposób ogrzewania możliwy jest tylko w przypadku, jeśli koło budynku przebiega sieć instalacji gazowej.

Konserwacja
Konserwacja systemów grzewczych jest niezbędna, niezależnie od tego, ile lat ma Twój system grzewczy. Regularna konserwacja zapewni, że Twój system będzie działał dłużej oraz wydajniej. Tym samym zapobiegniesz prawdopodobnym awariom i kosztownym rachunkom za naprawy.

Wydajność
Kiedy nie ma Cię w domu przez kilka godzin nie wyłączaj termostatu całkowicie – ale do poziomu 1 lub 2. Temperatura w Twoim pokoju nie powinna spadać poniżej 17 stopni, ponieważ meble i powierzchnie wystygną, a następnie ponowne podgrzanie zajmie więcej czasu.

...

Doradztwo, przeglądy, montaż

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon

Treść *

Do góry

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie

Dziękujemy

Logo serwisu.

Centrum Serwisowo Instalacyjne

Ukryj moduł.